7/24 Arayınız +90 532 610 63 77

BODRUM ROTALARI

Bodrum Panaromik
mavitur logo-1

Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden biri olan Bodrum hem birbirinden güzel koylarıyla, hem tarihi ve kültürel dokusuyla, hem de gece hayatıyla 7′den 70′e herkesin gözdesi.
Bodrum’un beyaz evleriyle kendine has mimarisi, tarihi Bodrum Kalesi ve Bodrumlu ustaların elinden çıkan yüzlerce guletin süslediği marinası Bodrum’u milyonlarca yerli ve yabancı turist için bir cazibe merkezi haline getiriyor.

Bodrum çıkışlı mavi yolculuk rotalarında Gökova Körfezi’ndeki Kleopatra Plajı’nın bulunduğu Sedir Adası ve İngiliz Limanı, Hisarönü Körfezi’ndeki Bencik Koyu ve Kız Kumu görülmeye değer onlarca yerden sadece birkaçı.
Yunanistan vizelerinin kolaylaşmasıyla birlikte Kos, Santorini, Mykonos gibi birbirinden güzel birçok Yunan adasını kapsayan turlar da bir hayli revaçta.
Bodrum’a Milas Havaalanı’ndan sadece 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

BODRUM ÇIKIŞLI ROTALARIMIZ

Yeşille mavinin dansının en güzel örneklerine tanık olabileceğiniz Gökova Körfezi’nin muhteşem koylarını gezerken Türkiye cennet gibi bir ülke ifadesi sizin için daha çok anlam kazanacak.

Kleopatra Plajı, İngiliz Limanı, Yedi Adalar, Yalıçiftlik ve daha fazlası

 7 Gece – 8 Gün

Hisarönü Körfezi o kadar sessiz ve sakin ki tek duyduğunuz ses sahilindeki karıncaların ayak sesleri olacak. Koyları o kadar dingin ki geceleri gökyüzündeki yıldızların deniz yüzeyindeki yansımalarını net bir şekilde görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Yoga mı, Hisarönü mü? Bizce Hisarönü.

Bencik Koyu, Kız Kumu, Datça, Knidos ve daha fazlası

7 Gece – 8 Gün

MAVİ TUR rotanızı belirlerken aşağıdaki bilgileri gözden geçirmenizi rica ederiz.

  • Sitemizdeki mavi tur rotaları Ege ve Akdeniz kıyılarını avcunun içi gibi bilen kaptanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile mavi yolculuk yapan milyonlarca yerli ve yabancı turistin beğenilerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş tavsiye niteliğindeki rotalardır. Eğer kendi rotanızı kendiniz belirlemek isterseniz yada hazır rotalar üzerinde değişiklik yapmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • Mavi yolculuklar genelde Cumartesi günü başlayıp Cumartesi günü biter ve en az bir haftalık olarak ayarlanır. Ama düşük sezonda (Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül, Ekim) birkaç günlük turlar da ayarlamak mümkün olabilir.
  • Genellikle mavi turlar başladığı limanda biter ancak sizden farklı bir istek gelmesi durumunda garanti edememekle birlikte alternatifler yaratabiliriz.
  • Herhangi bir marinada bağlı bulunan bir yat ancak şartlar uygun olması halinde başka bir marinadan yolcu alımı  yapabilir. Örneğin sitemizde Bodrum limanında görünen bir gulet misafirlerini Marmaris’ten alabilir. Ancak bu durum guletin ne kadar yoğun olduğuyla alakalı olduğundan garanti edilemez. İlk tercihimiz misafirlerimizin yatlarımızın bulunduğu marinalardan turlarına başlamasıdır.
  • Misafirlerimizin havaalanı transferleri de firmamızca organize edilebilir.
Mavi yolculuk hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.