7/24 Arayınız +90 532 610 63 77

FETHİYE ROTALARI

fethiye
mavitur logo-1
M.Ö. 5. yy’da kurulan Telmessos şehrinin devamı niteliğindeki Fethiye Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisidir. Likya uygarlığının en büyük kentlerinden biri olan Telmessos’tan günümüze kalan tarihi kalıntılar Fethiye’yi adeta bir açık hava müzesine dönüştürmektedir. Tarihi dokusunun yanısıra baş döndürücü güzellikteki doğasıyla da Fethiye bir turist cenneti haline gelmiştir. Her ne kadar çok büyük bir marinaya sahip olmasa da özellikle tarih-kültür ve macera tutkunlarına çok çeşitli mavi tur imkanları sunan Fethiye önemli bir yat turizmi hacmine de sahiptir. Turkuaz rengine yeni bir mana katan Ölüdeniz, masalsı bir güzelliğe sahip Kelebekler Vadisi, birçok dalış imkanı bulunan Kaş ve batık şehri ile dünyaca ün yapmış Kekova, Fethiye çıkışlı mavi yolculuk rotalarında görebileceğiniz birçok yerden sadece birkaçı. Ayrıca Fethiye konumu sayesinde Demre ve Olimpos gibi noktalar üzerinden Antalya’ya kadar gidebilen mavi tur yatlarıyla sadece Ege’nin değil Akdeniz’in güzelliklerini de sizlere sunmaktadır. FETHİYE ’ye Dalaman Havaalanı’ndan sadece 1 saatte ulaşabilirsiniz.

FETHİYE ÇIKIŞLI ROTALARIMIZ

Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz ve Kaputaş gibi Türkiye’nin ünü artık tüm dünyaya ulaşmış plajlarını görebileceğiniz bu tur size unutulmaz anlar yaşatacak. Antik Kekova batık şehri de bu mavi yolculuğun çileği. Şimdiden iyi eğlenceler.

Kelebekler Vadisi, Kaş, Kekova, Kaputaş Plajı, Demre ve daha fazlası

7 Gece – 8 Gün

Antik Likya’yı boydan boya gezmek ister misiniz? Tüm yabancı turistlerin yapabilmek için can attığı tatili biz sizin için oluşturduk. Güney kıyılarımızın muhteşem kumsalları ve doğal güzellikleri yanında Türkiye’nin tarihi zenginliklerini de keşfedebileceğiniz bu muhteşem rota komple bir paket. Tam manasıyla bir Ege-Akdeniz turu.

Kelebekler Vadisi, Kaputaş Plajı, Kekova, Olimpos, Demre, Kaş, Kemer, Phaselis, Ceneviz Koyu, Adrasan ve daha fazlası 

14 Gece – 15 Gün

 Fethiye – Marmaris rotamız unutulmaz bir mavi yolculuk vadediyor. Dalyan’da çamur banyosu, dünyaca ünlü Caretta Caretta plajı, herbiri cennetten bir köşe Göcek koyları ve Ölüdeniz bu rotada göreceğiniz güzelliklerden sadece birkaçı. Rüya gibi bir hafta sizi bekliyor. 

Göcek Koyları, Dalyan, Ölüdeniz, İztuzu Plajı ve daha fazlası

14 Gece – 15 Gün

MAVİ TUR rotanızı belirlerken aşağıdaki bilgileri gözden geçirmenizi rica ederiz.

  • Sitemizdeki mavi tur rotaları Ege ve Akdeniz kıyılarını avcunun içi gibi bilen kaptanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile mavi yolculuk yapan milyonlarca yerli ve yabancı turistin beğenilerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş tavsiye niteliğindeki rotalardır. Eğer kendi rotanızı kendiniz belirlemek isterseniz yada hazır rotalar üzerinde değişiklik yapmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • Mavi yolculuklar genelde Cumartesi günü başlayıp Cumartesi günü biter ve en az bir haftalık olarak ayarlanır. Ama düşük sezonda (Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül, Ekim) birkaç günlük turlar da ayarlamak mümkün olabilir.
  • Genellikle mavi turlar başladığı limanda biter ancak sizden farklı bir istek gelmesi durumunda garanti edememekle birlikte alternatifler yaratabiliriz.
  • Herhangi bir marinada bağlı bulunan bir yat ancak şartlar uygun olması halinde başka bir marinadan yolcu alımı  yapabilir. Örneğin sitemizde Bodrum limanında görünen bir gulet misafirlerini Marmaris’ten alabilir. Ancak bu durum guletin ne kadar yoğun olduğuyla alakalı olduğundan garanti edilemez. İlk tercihimiz misafirlerimizin yatlarımızın bulunduğu marinalardan turlarına başlamasıdır.
  • Misafirlerimizin havaalanı transferleri de firmamızca organize edilebilir.
Mavi yolculuk hakkında daha fazla bilgi için lütfenBuraya Tıklayın
FETHİYE