7/24 Arayınız +90 532 610 63 77

GÖCEK ROTALARI

GÖCEK tam bir yat cenneti. Toroslar’ın Akdeniz’de son bulduğu noktada yer alan Göcek son derece korunaklı bir yapıya sahip. Bu sebeple yat turizmi açısından sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük üne kavuşmuştur.

Bünyesinde barındırdığı 6 yat limanı ve biri gelip biri giden yüzlerce motor yat, yelkenli yat ve mavi yolculuk guletleri Göcek’i, tatilini denizde geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler için tam bir cazibe merkezi haline getirmiştir.

Ayrıca Fethiye, Ölüdeniz, Marmaris gibi Türk Rivierası’nın önemli noktalarına coğrafi yakınlığı nedeniyle mavi tur tekneleri için sadece bir durak değil harika bir çıkış limanı haline de gelmiştir.

Kekova Batık Şehri, Kaş, Ölüdeniz, Yassıca Adaları ve hepsi birbirinden güzel Göcek Koyları, Göcek çıkışlı mavi tur rotalarında görme şansına erişebileceğiniz güzelliklerden sadece birkaçı. Göcek’e Dalaman Havaalanı’ndan sadece 25 dakikada ulaşabilirsiniz.

Tükiye’deki yat turizminin gerçek manada başkenti olan Göcek’tebulunan birçok bakir koy ve ada, adeta cenneti ayakalarımıza getiriyor. Üzerinde bir de Ölüdeniz’i koyunca Mavi tur tadından yenmiyor.

Yassıca Adaları, Mansatır Koyu , Ölüdeniz, Tersane Adası ve daha fazlası

7  Gece – 8 Gün

Meşhur Göcek koyları, Kelebekler Vadisi, Kaputaş Plajı, Kekova ve liste uzayıp gidiyor.Hepsini görmeye tıklım tıklım otel tatilleriyle bir ömür yetmeyecek bunca güzelliği biz guletlerimizle sakin sakin, tek tek size gezdiriyoruz.Hadi ama daha niye duruyorsunuz..

Yassıca Adaları, Mansatır Koyu , Ölüdeniz, Tersane Adası ve daha fazlası

7  Gece – 8 Gün

Çok uzaklara gitmeye gerek yok. Göcek’in zengin Koyları bana yeter mi.! diyosunuz..O zaman bu tur tam size göre. Bedri Rahmi’nin şiirlerine, resimlerine ilham olan Göcek koyları size de ilham olacak. Abarttık mı? E azıdan sizi gülük hayatı stresinden ve monotonluğundan uzaklaştırıp, unutulmaz bir tatil yaşatacak diyelim..O zaman..!!

Yassıca Adaları, Mansatır Koyu , Ölüdeniz, Tersane Adası ve daha fazlası

7  Gece – 8 Gün

    Mavi Tur Rotanızı Belirlerken, aşağıdaki bilgileri gözden geçirmenizi rica ederiz..

  • Sitemizdeki mavi tur rotaları Ege ve Akdeniz kıyılarını avcunun içi gibi bilen kaptanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile mavi yolculuk yapan milyonlarca yerli ve yabancı turistin beğenilerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş tavsiye niteliğindeki rotalardır. Eğer kendi rotanızı kendiniz belirlemek isterseniz yada hazır rotalar üzerinde değişiklik yapmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • Mavi yolculuklar genelde Cumartesi günü başlayıp Cumartesi günü biter ve en az bir haftalık olarak ayarlanır. Ama düşük sezonda (Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül, Ekim) birkaç günlük turlar da ayarlamak mümkün olabilir.
  • Genellikle mavi turlar başladığı limanda biter ancak sizden farklı bir istek gelmesi durumunda garanti edememekle birlikte alternatifler yaratabiliriz.
  • Herhangi bir marinada bağlı bulunan bir yat ancak şartlar uygun olması halinde başka bir marinadan yolcu alımı  yapabilir. Örneğin sitemizde Bodrum limanında görünen bir gulet misafirlerini Marmaris’ten alabilir. Ancak bu durum guletin ne kadar yoğun olduğuyla alakalı olduğundan garanti edilemez. İlk tercihimiz misafirlerimizin yatlarımızın bulunduğu marinalardan turlarına başlamasıdır.
  • Misafirlerimizin havaalanı transferleri de firmamızca organize edilebilir.
      Mavi yolculuk hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın