7/24 Arayınız +90 532 610 63 77

Mavi Yolculuk Hakkında

mavi yolculuk-1

Mavi yolculuk

, Denizin ihtişamlı güzelliklerini incelemek, doğayla bütünleşen alanlarda zaman geçirmek, deniz, kum ve güneş üçlüsünü en iyi şekilde yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek. Mavi yolculuk turu rotaları boyunca, Akdeniz’in hemen hemen her koyunda bir süre zaman geçirilir. graf.a2Dalış, su sporları, rüzgar sörfü gibi aktivitelere dahil olabileceğiniz gibi; Mavi Yolculuk rotalarındaki adalarda zaman geçirmenin de keyfini elde edebiliyorsunuz. Restoranlarda farklı lezzetleri tatmak, çarşı ve pazarda alışveriş yapmak, eşe dosta hediyelik eşya alışverişi de güzel.   Bu konseptte bazen tüm gece boyunca konaklanan koylar olabildiği gibi, bazen kısa süreli ziyaretlerin ardından rota boyunca devam edilen yolculuklar da yapılır. Her bir koyun kendine özgü özelliklerine tanık olup, keyifli vakit geçirmek için iyi bir fırsattır bu turlar. 1340277142_Bodrum2Yaz tatilinizi değerlendirirken, Bodrum güzelliklerini incelemek, yarımadada bulunan koyların güzellikleri, doğal yönleri, antik mirasları ve daha fazlasını incelemek için tercih edebileceğiniz tatil seçeneklerinden biri mavi yolculuk turlarıdır. Tatilinizi zenginleştirmek için bu seçeneği değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Mavi Yolculuk Rotaları

Deniz ve deniz yaşamını sevenler için alternatif tatil seçeneklerden biri de Mavi yolculuk yapmak. Mavi yolculuk ile yapacağınız 1  ya da 2 haftalık tatil günlerinde göreceğiniz güzellikler aklınıza yer edinecek, yaşadığınız güzellikler uzun bir süre hafızanızda yerini koruyacak.   Ege ve Akdeniz sahillerinde organize edilen mavi yolculuk turlarının başlangıç noktası çoğunlukla Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye ve Antalya limanları oluyor. Antalya, Bozburun, Datça, Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Kekova, Rodos Adası gibi çok gözde tatil beldelerine denizden yapacağınız yolculuk sırasında farklı bir deneyim yaşamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu deneyim hem mükemmel deniz keyfi yapma hem de hem de yolculuk gibi bazen yorucu ve sıkıcı olabilecek durumdan uzaklaştırıyor insanı. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmanın en keyifli yönlerini deneyimleyeceğiniz Mavi tur fiyatları her bütçeye de uygun denilebilir. Mavi tur ile en kapsamlı yaz tatilini değerlendirme imkanını yakaladığınız için kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Mavi Yolculuk İle Tarihi Yerleri Keşfedin!

Mavi tur rotaları, sadece deniz keyfini sunmuyor. Aynı zamanda, adalar ve koylarda kendinden söz ettiren tarihi ve antik kentlerin güzellikleriyle birlikte, çok eski dönemlerden kalma tarihi eserleri görme fırsatını da tatilcilere sunuyor. selimiyeSelimiye Köyü, Kekova, Antalya’nın tarihi ören yerleri gibi geçmiş medeniyetlerden kalan mirasları görme fırsatını da elde edebiliyorsunuz.

Mavi Yolculuk Tekne Turları

Deniz tutkunları bu 1 haftalık bir tatil süresi boyunca denize, güneşe ve keşfe doyacak. Büyüleyici mavilikler boyunca teknenin süzülmesi ile birlikte Mavi Yolculuk, dönüş anına kadar her yönüyle sizi kendine hayran bırakacak. Keşfetmediğiniz koylar, tadına doyamadığınız deniz, aktivitelerin mükemmel yönleri, eğlencenin doruk noktaları ve daha aklınıza gelebilecek tüm tatil detaylarını en iyi şekilde yakalayabileceğiniz Mavi Yolculuk ile sevdiklerinize zaman ayırmanın ayrı bir yönünü yakalayacaksınız. kas-antalya Zamanı değerlendirmek, yazın bunaltıcı havasından uzaklaşmak, stresli iş hayatından sıyrılarak daha sade ve doğal ortamlarda bulunmak adına en ideal tatil seçeneklerinden biri Mavi yolculuk tekne turları. Yaşanan en güzel gün batımları, en güzel ve leziz deniz ürünleri ile içki ve mezelerin keyfi unutulmaz bir tatil yaşama fırsatı sunuyor. symiHer gün birbirinden güzel farklı bir koyda nefis bir manzaraya karşı uyanmak istemez misiniz? O halde mavi yolculuk tam da size göre. Mavi yolculuk turları ile Akdeniz, Ege ve Yunan Adaları gibi birbirinden farklı rotaları keşfetme ve keyifli vakit geçirme fırsatı yaşayacak ve bir sonraki tatil sezonunu iple çekmeye başlayacaksınız.