7/24 Arayınız +90 532 610 63 77

Ekonomik & Luks Guletler

Afilli

Afilli

5 Kabin 10 Ziyaretçi Fethiye

Gulet siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır.2 Master ve 3 Double kabin olmak üzere toplam 5 kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.

Albatros M

5 Kabin 10 Ziyaretçi
ALBATROS M GULET; 2021 yılında mavi yolculuk hizmeti vermeye başlayan bu konforlu gulet, 25 metre uzunluğu, 6 metre genişliğindedir. 5 Kabin, 10 misafir kapasiteli bu guletin kabinleri 2 Master-3 Double kabinden oluşmaktadır.

Angelo 2

7 Kabin 14 Misafir
ANGELO 2 teknesi,
35 metre uzunluğundaki teknemiz, mavi yolculuk tatil planlarınız için 7 lüks kabiniyle hizmetinizdedir. Oldukça geniş ve konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çeken teknemizde,
Berkan bey
Gulet siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır.8 Double kabin olmak üzere toplam 8 kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.
Blue Marlin
Gulet siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır.2 Master ve 4 Double kabin olmak üzere toplam 6 kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.
Buse By FRZ
Gulet siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır.2 Master ve 3 Double kabin olmak üzere toplam 5 kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.
Cemre Mila
Gulet siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır.1 Master ve 3 Double kabin olmak üzere toplam 5 kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.
Duramaz teknesi, 30 metre uzunluğundaki yatımız geniş ve konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çekmektedir. Lüks kategoride yer alan teknemizin, 6 kabininde 12 kişiye kadar olan grupları ağırlayabilmekteyiz. Her biri alanında deneyimli ve güler
Holiday 10
Gulet siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır.0 Master ve 10 Double kabin olmak üzere toplam 10 kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır
Holiday 5
Gulet Holiday 5 . Siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır. Guletimiz toplam 10 Double kabine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.
Icarus
Gulet İcarus; Siz mavi yolculuk sevenlerin gözdesi olmaya hazırdır. Guletimiz Toplam 4 Double kabin ile 8 Müşteri kapasitesine sahiptir. Göze çarpan en önemli özellikleri kıç kısmındaki  geniş oturma alanı ve güneşlenme alanlarıdır.